Biuro numerów TP infolinia | Spis numerów, telefon, kontakt, numer, dane kontaktowe


Biuro numerów TP infolinia


Kategoria: usługi

Ogólnopolskie biuro numerów TP działa również telefonicznie poprzez infolinie. Skorzystaj z infolinii Biura Numerów TP. Informacje o numerach komórkowych i stacjonarnych na infolinii.

Spis abonentów TP Biuro numerów

Ogólnopolski spis abonentów jest dostępny. Dzwoniąc na numer infolinii Biura numerów TP, można uzyskać informacje o numerach telefonicznych. Infolinia telefoniczna TP pozwala na uzyskanie informacji dotyczących numerów telefonów. konsultanci telefoniczni obsługujący infolinie udzielają konkretnych informacji. 

Telefon biura numerów TP: 118 913

Infolinia biura numerów TP jest dostępna pod numerem 118913, dodatkowo dla abonentów sieci Orange dostępne są również numery *123 lub 501 200 123.

Dzwoniąc na infolinie Biura Numerów TP, można zyskać informacje dotyczące numerów firm, ale także osób prywatnych. Doradcy udzielają informacji takich jak numer abonenta, imie i nazwisko, nazwa miejscowości oraz ulicy. 

Informacja o numerach telefonicznych — infolinia

Dzwoniąc na infolinie telefoniczną Biura numerów TP po podaniu informacji nazwy firmy lub imienia i nazwiska oraz adresu konsultanci są w stanie powiadomić dzwoniącego o poszukiwanym numerze telefonu. Warto także pamiętać o poinformowaniu konsultanta infolinii biura numerów TP o rodzaju poszukiwanego numeru, gdyż w spisie TP można odszukać zarówno numeru komórkowe jak i stacjonarne. 

Infolinia TP biuro numerów: 118 913

Koszt połączenia z podanym numerem infolinii jest stały. Zaleca się wysłuchanie darmowego komunikatu przed połączeniem z konsultantem, podczas którego automatyczna sekretarka przypomina o kosztach połączenia z infolinią. Cena, jaką ponosi dzwoniący za połączenie z informacją telefoniczną Biura numerów TP to 1,16 zł (1,42 zł z VAT). Cena jest niezmienna niezależnie od czasu trwania połączenia. 

Liczba wyświetleń: 4049