Bill Gates kontakt | Adres do korespondencji, telefon, numer, e-mail


Bill Gates infolinia


Kategoria: celebryci

Kontakt do Billa Gates'a? Uzyskaj aktualny dane kontaktowe miliardera – Bill Gates adres do korespondencji. Bill Gates kontakt mailowy dla zainteresowanych.

Bill Gates kontakt

Kim jest Bill Gates? Niewiele osób wie, że jego pełne imię to William Henry Gates III. Gates jest jednym z założycieli Microsoft. Jako jeden z najbogatszych ludzi na świecie Bill Gates znany jest ze swojej hojności, przedsiębiorca często przekazuje duże kwoty dla wielu organizacji charytatywnych.

Wiele osób pragnie uzyskać kontakt do Billa Gates'a. Należy wiedzieć, że jest to możliwe, Bill Gates kontakt z osobami zainteresowanymi realizuje na kilka sposobów. Wiadomość z zapytaniem można skierować na adres Bill Gates w Microsoft [email protected] Poza tym dostępny jest również mail kontaktowy Gatesa w jego fundacji [email protected] Warto wiedzieć, że Bill wraz z żoną posiada wspólną organizację która również obsługuje kontakt z wszystkimi osobami zainteresowanymi – [email protected]

Bill Gates kontakt realizuje również przez Twittera, oznaczając miliardera w jednym z tweetów, istnieje możliwość, że ten odpowie. Oczywiście żaden z wymienionych sposobów nie jest gwarancją na uzyskanie kontaktu z Billem Gates'em. Mimo wszystko istnieje możliwość uzyskania odpowiedni od Bill.

Oczywiście kontakt Bill Gates to jedno z częściej wyszukiwanych haseł. Należy pamiętać, że w przypadku nieotrzymania odpowiedzi od Billa Gates'a można ponowić próbę.

Adres Bill Gates 

Jedną z posiadłości Billa Gates'a jest dom z widokiem na jezioro w Medinie USA (Waszyngton). Dom należy do Billa Gatesa, jednak nie ma pewności czy jest to jego stałe miejsce zamieszkania. Z tego powodu Bill Gates adres do korespondencji udostępnia jedynie w formie mailowej.

Adres: 1835 73rd Ave NE

Liczba wyświetleń: 1212