BeActive infolinia | Kontakt, telefon, adres, numer, dane kontaktowe


BeActive infolinia


Kategoria: sport

Telefoniczna Obsługa Klienta BeActive pod numerem kontaktowym. Skorzystaj z infolinii kontaktowej BeActive. Infolinia BeActive działa pod numerem +48 22 629 27 58.

Infolinia BeActive

Infolinia BeActive jest dostępna telefonicznie pod wybranym numerem. Warto skorzystać z pomocy konsultantów na infolinii w razie dodatkowych pytań związanych z klubami BeActive czy karnetem. BeActive infolinia działa przez cały tydzień w odpowiednich godzinach. W dni robocze konsultanci obsługują połączenia telefoniczne od 9:00 do 19:00. W weekendy czas obsługi infolinii BeActive został skrócony, numer jest dostępny od 9:00 do 17:00.

Telefon BeActive: +48 22 629 27 58

BeActive kontakt

Kluby fitness BeActive należą do Instytutu Rozwoju Fitness. Siedziba spółki znajduje się w Warszawie. Poniżej zostały udostępnione wszelkie potrzebne dane kontaktowe takie jak adres biura czy adresy poczty elektronicznej.

Adres: ul. Puławska 427, 02-801 Warszawa

Wszelkie pytania mogą być kierowane na mail kontaktowy BeActive [email protected]. Podany adres jest obsługiwany przez konsultantów Biura Obsługi Klienta. Dla klubów przeznaczono specjalną skrzynkę pocztową pod adresem [email protected].

Liczba wyświetleń: 1387