Andrzej Duda infolinia | Kontakt, telefon, adres, dane kontaktowe


Andrzej Duda kontakt


Kategoria: celebryci

Sprawdź numer telefonu do Andrzeja Dudy. Dane kontaktowe Andrzeja Dudy na stronie infolinii. Prezydent Andrzej Duda telefon, e-mail, adres na stronie.

Andrzej Duda infolinia

Andrzej Duda kontakt możliwy tylko przez kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej pod numerem (48 22) 695 29 00 oraz mailowo pod adresem [email protected]. Telefon Andrzeja Dudy nie jest udostępniany ze względu na jego rozpoznawalność oraz funkcję w państwie, jaką pełni. Można złożyć wizytę Andrzejowi Dudzie na ulicy Wiejskiej 10 w Warszawie, jednak spotkanie twarzą w twarz jest bardzo wątpliwe.

Andrzej Duda telefon – numer do prezydenta polski

Aby dodzwonić się bezpośrednio do biura prezydenta Andrzeja Dudy, trzeba wybrać numer (22) 695 12 04. Biuro dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.15 – 16.15. Oczywiście podany numer do Andrzej Dudy nie jest prywatnym numerem kontaktowym. Prezydent poza telefonem do kancelarii posiada własny numer prywatny.

Numer do dudy: (22) 695 12 04

Andrzej Duda kontakt

Z Andrzejem Dudą można również skontaktować się poprzez jego komitet wyborczy. Komitet Wyborczy prezydenta Andrzeja Dudy umiejscowiony jest na ulicy Senatorskiej 27 w Warszawie. Telefon: 601 999 149, e-mail: [email protected].

Andrzej Duda telefon Jordania

Andrzej Duda w dniu 100 rocznicy założenia Jordanii odbył rozmowę telefoniczną z Abdullahem II, w której pogratulował i złożył życzenia z okazji rocznicy. Z rozmowy telefonicznej wynikło, iż wizyta Abdullaha II w Warszawie jest możliwa.

Liczba wyświetleń: 9352