Aborcyjny Dream Team infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Aborcyjny Dream Team infolinia


Kategoria: medycyna

Zadzwoń na telefoniczną infolinie Aborcyjny Dream Team i uzyskaj natychmiastową pomoc. Infolinia Aborcyjny Dream Team czynna od 8:00 do 20:00 przez cały tydzień.

Aborcyjny Dream Team kontakt

Aby skontaktować się z przedstawicielkami organizacji Aborcyjny Dream Team, można skorzystać z dostępnego na stronie formularza kontaktowego. Arkusz jest jedną z realizowanych form infolinii. Formularz kontaktowy wymaga podania odpowiednich danych kontaktowych (imie, adres e-mail). Kontakt Aborcyjny Dream Team możliwy także bezpośrednio dzięki poczcie elektronicznej.

E-mail: [email protected] 

Dodatkowo istnieje możliwość skontaktowania się elektronicznie z ADT poprzez portale społecznościowe. Wiadomości można kierować za pomocą Messenger oraz Instagram.

Infolinia Aborcyjny Dream Team

Pomoc telefoniczna jest udzielana na infolinii Aborcyjnego Dream Team. Infolinia działa pod numerem +48 222 922 597. Dzwoniąc do ADT można uzyskać potrzebną pomoc zarówno w Polsce jak i za granicą. Organizacja Aborcyjny Dream Team dba o poczucie komfortu dzwoniących na infolinie kobiet. Infolinia Aborcyjny Dream Team jest dostępna  od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00-20:00. Warto pamiętać, że wszelkie dodatkowe pytania, które nie wymagają natychmiastowej odpowiedzi zaleca się kierować do ADT elektronicznie.

Aborcyjny Dream team telefon: +48 222 922 597

Liczba wyświetleń: 705