AB Foto infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


AB Foto infolinia


Kategoria: usługi

Kontakt AB Foto dostępny na stronie infolinii. Skontaktuj się z obsługą klienta AB Foto przez telefon lub mailowo. AB Foto kontakt dla klientów i zainteresowanych usługami.

AB Foto kontakt

AB Foto to dostawca usług fotograficznych, a także sprzedawca produktów związanych z fotografią takich jak albumy, papiery fotograficzne, ramki na zdjęcia. Dodatkowo AB Foto zajmuje się sprzedażą telefonów komputerów, produktów małego AGD, RTV oraz akcesoriów do domu i ogrodu.

AB Foto kontakt z klientami realizuje na wiele sposobów. Dostępna jest infolinia telefoniczna obsługiwana przez specjalistkę do spraw obsługi klienta. Warto jednak wiedzieć, że kontakt AB Foto możliwy jest również z wykorzystaniem formularza kontaktowego na stronie. Aby przesłać wiadomość z zapytaniem do Biura Obsługi Klienta AB Foto, należy wypełnić formularz odpowiednimi danymi. Wiadomości i pytania można również przesyłać na adres poczty elektronicznej AB Foto. 

Infolinia AB Foto

Kontakt przez telefon AB Foto jest możliwy jedynie w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta. Telefoniczna infolinia AB Foto funkcjonuje pod numerem 665 353 304. Połączenia są obsługiwane przez konsultantów od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:30. 

AB Foto telefon: 665 353 304

Bezpośredni kontakt z konkretnym oddziałem AB Foto również jest możliwy. Zaleca się skorzystać z infolinii AB Foto w celu uzyskania adresu mailowego wybranego punktu sprzedaży.

Liczba wyświetleń: 722