Europa Ubezpieczenia kontakt | Telefon, infolinia, adres, numer


Europa Ubezpieczenia kontakt


Kategoria: usługi

Europa Ubezpieczenia kontakt telefoniczny dla klientów. Europa Ubezpieczenia formularz kontaktowy. Europa Ubezpieczenia adres e-mail, numer telefonu.

Europa Ubezpieczenia kontakt

Europa Ubezpieczenia to jeden z liderów na polskim rynku ubezpieczeń. Firma specjalizuje się przede wszystkim w sprzedaży ubezpieczeń współpracując z instytucjami finansowymi.

Zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z firmą Europa Ubezpieczenia kontakt mogą zrealizować to na wiele sposobów. Jednym z nich jest skorzystanie z formularza kontaktowego, który znajduje się na głównej stronie internetowej. Formularz należy wypełnić, wpisując w odpowiednie miejsca wszystkie wymagane dane, a także treść, która szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Jeżeli formularz został poprawnie uzupełniony zostaje przekazany do Biura Obsługi Klienta.

Istnieje również możliwość przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wszelkie zapytania interesanci powinni kierować na adres e-mail, którym jest [email protected]. Odpowiedzi zwrotne udzielane są najszybciej jak to możliwe.

Europa Ubezpieczenia adres e-mail: [email protected]
Europa Ubezpieczenia numer telefonu: +48 71 36 92 887

Europa Ubezpieczenia kontakt telefoniczny

Udostępniany przez Europa Ubezpieczenia kontakt telefoniczny interesanci mogą uzyskać, dzwoniąc pod numer 0801 500 300* lub +48 71 36 92 887. Infolinia Europa Ubezpieczenia dostępna jest dla klientów od poniedziałku do piątku  godzinach 8:00-20:00, a także w soboty od 8:00 do 16:00. Połączenia są odbierane przez konsultantów, którzy mają duże doświadczenie, a także wysokie kwalifikacje.

Klienci mogą także zamówić rozmowę telefoniczną podając wszystkie wymagane dane. Są nimi imię, nazwisko, adres poczty elektronicznej, a także numer telefonu.

Aktualnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Europa Ubezpieczenia to: +48 71 36 92 887
Adres e-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 69