Europ Assistance kontakt | Telefon, infolinia, adres, numer


Europ Assistance kontakt


Kategoria: usługi

Obecnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Europ Assistance. Europ Assistance kontakt telefoniczny, formularz kontaktowy, adres e-mail.

Europ Assistance kontakt

Europ Assistance jest pionierem usług assistance na całym świecie. Firma na polskim rynku istnieje od 1996 roku. Swoją działalność prowadzi w pięciu głównych obszarach, jakimi są podróż, zdrowie, dom i rodzina, samochód, a także concierge. Europ Assistance niesie interesantom pomoc w każdej sytuacji, która związana jest z życiem codziennym. Wieloletnie doświadczenie firmy sprawia, że przygotowywane oferty są bardzo atrakcyjne, a także dopasowane do potrzeb klientów. Ciekawą informacją jest to, że Grupa Europ Assistance w 2013 roku obchodziła pięćdziesięciolecie swojego istnienia, utrzymując się niezmiennie na pozycji światowego lidera pod względem liczby obsługiwanych spaw oraz jakości świadczonych usług.

Interesanci, którzy chcą uzyskać z grupą Europ Assistance kontakt mają możliwość zrealizowania tego na dwa sposoby. Jednym z możliwych sposobów uzyskania kontaktu jest przesłanie wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wszelkie zapytania, a także innego rodzaju wiadomości należy wysyłać na adres [email protected]. Konsultanci starają się odpowiadać na wszystkie otrzymane wiadomości w jak najkrótszym czasie.

Europ Assistance adres e-mail: [email protected]
Europ Assistance numer telefonu: +48 22 205 50 00

Europ Assistance kontakt telefoniczny

Udostępniany przez Europ Assistance kontakt telefoniczny funkcjonuje pod numerem telefonu, którym jest +48 22 205 50 00. Infolinia Europ Assistance dostępna jest dla zainteresowanych osób w godzinach 9:00-17:00. Połączenia odbierane są przez doświadczone osoby, które mają szeroki zakres wiedzy, a także wysokie kwalifikacje.

Na głównej stronie internetowej dostępny jest również specjalny formularz kontaktowy. W celu uzyskania kontaktu należy go uzupełnić wpisując w odpowiednie miejsca wszystkie wymagane dane, a także treść, która szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Poprawnie uzupełniony formularz zostaje przekazany do Biura Obsługi Klienta Europ Assistance.

Aktualnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Europ Assistance to: +48 22 205 50 00
Adres e-mail: [email protected]

Europ Assistance adres korespondencyjny

Osoby, które są zwolennikami bardziej tradycyjnej formy uzyskania kontaktu mają możliwość wysłania listu na podany adres korespondencyjny Europ Assistance. Należy pamiętać, że wybierając tę formę uzyskania kontaktu czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną jest znacznie dłuższy niż w przypadku skorzystania poczty elektronicznej czy formularza kontaktowego.

Europ Assistance adres korespondencyjny: ul. Wołoska 5, 02-675 Warszawa

Liczba wyświetleń: 101