Edyta Górniak kontakt | Numer, kontakt, adres


Edyta Górniak kontakt


Kategoria: celebryci

Kontakt telefoniczny do Edyty Górniak. Możliwość przesłania wiadomości mailowej do Edyty Górniak. Edyta Górniak telefon, numer telefonu, adres, kontakt.

Kontakt Edyta Górniak

Edyta Górniak nie jest tylko polską piosenkarką. Jest ona również  kompozytorką, autorką tekstów, producentką, a także aktorką musicalową. Ciekawą informacją jest to, że gwiazda wydała siedem albumów studyjnych, jeden album koncertowy, oraz jeden album świąteczny. Edyta Górniak za to, że sprzedała ogromną ilość płyt oraz singli otrzymała poczwórnie platynową, podwójnie platynową, trzy platynowe płyty oraz trzy złote płyty.

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać kontakt z Edytą Górniak mogą zrealizować to korzystając z portali społecznościowych, do który należy Twitter, Instagram oraz Facebook.

Obecnie działający numer telefonu do Edyty Górniak to: artystka nie udostępnia publicznie tego kanału kontaktowego.
Adres e-mail: [email protected]

Edyta Górniak kontakt telefoniczny

Niestety kontakt telefoniczny do Edyty Górniak nie jest dostępny dla fanów. Edyta Górniak bardzo ceni sobie prywatność dlatego nie publikuje swoich danych kontaktowych.

Aby uzyskać kontakt z Edytą Górniak, można przesłać wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomości oraz zapytania należy wysyłać na adres e-mail, którym jest [email protected].

Numer telefonu Edyta Górniak: …
Edyta Górniak adres e-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 1114