Doda telefon | Kontakt telefoniczny, numer, adres


Doda kontakt


Kategoria: celebryci

Doda kontakt telefoniczny. Doda strona internetowa, telefon Kontakt w sprawie koncertów Dody. Doda numer telefonu, adres e-mail. Doda formularz kontaktowy.

Doda kontakt telefoniczny

Prawdziwe imię Dody brzmi Dorota Rabczewska. Jest ona autorką tekstów, polską piosenkarką, osobowością medialną, a także producentką. Doda jest byłą wokalistką zespołu Virgin. Wiele razy artystka została uwzględniona na liście najbardziej wpływowych Polek. Znalazła się także na liście najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. W 2006 roku artystka otrzymała Telekamerę w kategorii muzyka. Doda wzięła też udział w dwóch edycjach reality show „Bar".

Fani, którzy chcą uzyskać kontakt telefoniczny z Dodą niestety nie mogą tego zrealizować. Ze względu na prywatność telefon Doda nie jest opublikowany. Kontakt z Dodą można uzyskać wyłącznie przez jej managera.

Doda telefon: 725 301 185
Doda numer telefonu dotyczący koncertów: +48 533 312 120

Doda kontakt

Telefon do managera Dody funkcjonuje pod numerem 725 301 185. Istnieje również możliwość przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomości interesanci mogą wysyłać na adres [email protected]. Odpowiedzi zwrotne udzielane są najszybciej jak to możliwe. Kontakt z Dodą można uzyskać również korzystając z portali społecznościowych.

Aktualnie działający numer telefonu do managera Dody to: 725 301 185
Manager Dody adres e-mail: [email protected]

Doda koncerty – kontakt

Możliwy jest do zrealizowania przez fanów kontakt w sprawie koncertów Dody. W celu uzyskania wszelkich informacji można zrealizować połączenie pod numerem +48 533 312 120. Fani mogą także przesłać wiadomość mailową na adres [email protected].

Numer telefonu dotyczący koncertów Dody: +48 533 312 120
Adres e-mail: [email protected]

Doda strona internetowa

Wszystkie zainteresowane osoby, aby uzyskać kontakt z Dodą, mogą uzupełnić znajdujący się na głównej stronie internetowej specjalny formularz kontaktowy. Należy go uzupełnić, wpisując w odpowiednie miejsca wszystkie wymagane dane oraz treść. Informacje, jakie należy wpisać to imię, nazwisko, a także adres poczty elektronicznej.

Liczba wyświetleń: 1571