You Can Dance - Nowa Generacja | Kontakt, infolinia


You Can Dance - Nowa Generacja infolinia


Kategoria: media

O czym jest program You Can Dance - Nowa Generacja? You Can Dance - Nowa Generacja infolinia, zgłoszenia, kontakt, numer telefonu, adres.

Kontakt You Can Dance - Nowa Generacja

You Can Dance - Nowa Generacja to program, w którym występują dzieci w wieku od ośmiu do trzynastu lat. Zadanie, jakie mają zrealizować to podbicie serca jurorów występem tanecznym. Główną nagrodą w programie jest sto tysięcy złotych. 

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać do programu You Can Dance - Nowa Generacja kontakt mogą to zrealizować, korzystając z mediów społecznościowych. Niestety infolinia You Can Dance - Nowa Generacja nie jest dostępna dla interesantów. 

Aktualnie działający numer telefonu do programu You Can Dance - Nowa Generacja to: ten kanał kontaktowy nie jest obecnie dostępny dla zainteresowanych osób. 
Adres e-mail You Can Dance - Nowa Generacja: ...

You Can Dance - Nowa Generacja zgłoszenia

Dotyczące programu You Can Dance - Nowa Generacja zgłoszenia przeznaczone są wyłącznie dla dzieci w wieku od ośmiu do trzynastu lat. Program jest przeznaczony dla osób, których pasją jest taniec. 

Aby zgłosić się do programu, należy w tym celu wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na głównej stronie internetowej. Jednak przed jego uzupełnieniem obowiązkowa jest rejestracja. Warto wiedzieć, że rejestracja jest złożona z czterech kroków, jakimi są dane osobowe dziecka oraz jego opiekunów, pytania dotyczące doświadczenia tanecznego, inne dodatkowe pytania, a także przesłania zdjęcia wraz z materiałem wideo, który ukazuje taniec. Wszelkie informacje można czerpać z aktualności, które pojawiają się na portalach społecznościowych. Niestety do programu You Can Dance - Nowa Generacja numer telefonu nie jest udostępniony.

You Can Dance - Nowa Generacja telefon: ...

Liczba wyświetleń: 88