X Factor kontakt | Telefon, formularz zgłoszeniowy


X Factor kontakt


Kategoria: media

X Factor kontakt, adres korespondencyjny, e-mail. Jak wygląda rekrutacja do X Factor? Zgłoszenia do X Factor, formularz zgłoszeniowy, castingi.

Jak wygląda rekrutacja do X Factor?

X Factor to polski program telewizyjny. Ma on charakter rozrywkowy. Celem programu jest wyłonienie utalentowanych wokalnie osób. Pierwszym etapem rywalizacji są  pre-castingi w obecności producentów programu. Uczestnicy, którzy zostali zakwalifikowani występują na dalszych właściwych castingach przy jurorach. 

Niektórzy chcą wiedzieć jak wygląda rekrutacja do X Factor. Po pierwsze należy wysłać swoje zgłoszenie oraz demo. Powinno ono zostać wysłane za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected]. Istnieje również możliwość wysłania swojego wykonania na adres korespondencyjny, który został podany poniżej. W obi przypadkach należy zamieścić dopisek X-FACTOR.

X Factor adres korespondencyjny:
FremantleMedia Polska
Ul. Wołodyjowskiego 63
02-724 Warszawa

X Factor zgłoszenia: [email protected]

X Factor kontakt

Infolinia X Factor niestety nie jest dostępna dla zainteresowanych osób. Z programem X Factor kontakt można uzyskać wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Podany adres e-mail dotyczy głównie zgłoszeń do programu. Wszystkie aktualności dotyczące programu można znaleźć na portalach społecznościowych, jakimi są Twitter, Facebook czy Instagram. 

Aktualnie działający numer telefonu do programu X Factor to: ten kanał kontaktowy nie jest obecnie obsługiwany. 
X Factor adres e-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 238