Weekendowa Metamorfoza | Zgłoszenia, kontakt, adres


Weekendowa Metamorfoza


Kategoria: media

Na czym polega program Weekendowa Metamorfoza? Weekendowa Metamorfoza zgłoszenia do programu. Weekendowa Metamorfoza castingi.

Weekendowa Metamorfoza zgłoszenia

Program Weekendowa Metamorfoza pokazuje jak jego właściciel w ciągu trzech dni zmienia w tajemnicy wybrane pomieszczenie. Wszystko po to, aby zrobić wspaniałą niespodziankę osobie, która wysłała zgłoszenie do programu.

Do programu Weekendowa Metamorfoza zgłoszenia są dostępne dla każdego. W tym celu należy wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy. Trzeba tam wpisać wszystkie wymagane dane, jakimi są między innymi imię, nazwisko, numer telefonu, a także adres poczty elektronicznej. Do formularza obowiązkowo należy dołączyć maksymalnie dziewięćdziesięciu sekundowe wideo, które przedstawia kandydata oraz pomieszczenie, które ma ulec metamorfozie. Warto zapoznać się z regulaminem castingu Weekendowa Metamorfoza, który jest dostępny na głównej stronie internetowej programu.

Weekendowa Metamorfoza kontakt 

Niestety do programu Weekendowa Metamorfoza kontakt telefoniczny oraz mailowy nie jest dostępny dla zainteresowanych osób. Istnieje wyłącznie możliwość przesłania formularza zgłoszeniowego do programu. Dotycząca programu Weekendowa Metamorfoza infolinia nie jest obsługiwana. 

Wszystkie odcinki Weekendowej Metamorfozy użytkownicy mogą oglądać na platformie Player. Warto zaznaczyć, że obowiązkowe jest wykupienie wybranej subskrypcji. 

Aktualnie działający numer telefonu do programu Weekendowa Metamorfoza to: Ten kanał kontaktowy nie jest obecnie obsługiwany. 
Weekendowa Metamorfoza adres e-mail: ...

Liczba wyświetleń: 19