Vogue | Kontakt, infolinia, telefon, adres, numer


Vogue infolinia


Kategoria: inne

Jaką tematykę prowadzi magazyn Vogue? Vogue kontakt, numer telefonu, infolinia. Vogue adres korespondencyjny, formularz kontaktowy, telefon, e-mail.

Vogue kontakt

Vogue jest amerykańskim magazynem, o tematyce modowej oraz stylu życia. Warto wiedzieć, że czasopismo jest wydawane od końca XIX wieku. Aktualnie jest dostępne na całym świecie w dwudziestu czterech lokalnych wersjach. Polska wersja magazynu istnieje od 2018 roku. 

Zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z Biurem Obsługi Klienta Vogue kontakt mają możliwość zrealizowania tego na kilka sposobów. Jednym z nich jest przesłanie wiadomości mailowej, używając w tym celu pocztę elektroniczną. Zapytania oraz innego rodzaju wiadomości należy kierować na adres e-mail, jakim jest [email protected]. Wiadomości zwrotne udzielane są przez konsultantów w jak najkrótszym czasie. 

Vogue adres e-mail: [email protected]
Vogue numer telefonu: +48 535 343 321

Vogue telefon

Osoby, którym zależy na natychmiastowym uzyskaniu wszystkich potrzebnych informacji powinny skorzystać z kontaktu telefonicznego. Prowadzona przez Vogue infolinia dostępna jest pod numerem +48 535 343 321. Należy pamiętać, że połączenia są odbierane przez konsultantów wyłącznie w wyznaczonych godzinach. Telefon Vogue jest obsługiwany przez pracowników Biura Obsługi Klienta, którzy mają szeroki zakres wiedzy, duże doświadczenie zawodowe, a także wysokie kalifikacje. 

Aktualnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Magazynu Vogue to: +48 535 343 321
Adres e-mail: [email protected]

Vogue kontakt online

Kontakt z obsługą Magazynu Vogue można uzyskać również korzystając z dostępnego na stronie internetowej formularza kontaktowego. Interesanci powinni wpisać w nim imię, nazwisko, adres poczty elektronicznej oraz treść, która bardzo szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Jeżeli formularz zostanie poprawnie uzupełniony, wiadomość będzie przekazana do Biura Obsługi Klienta.

Vogue adres korespondencyjny

Dla osób, które są zwolennikami tradycyjnej formy uzyskania kontaktu, został udostępniony do obsługi magazynu Vogue adres korespondencyjny. Pisząc list obowiązkowo należy zawrzeć w nim wszystkie istotne informacje. Należy zaznaczyć, że korzystając z tego kanału kontaktowego na odpowiedź trzeba poczekać o wiele dłużej niż w przypadku poczty elektronicznej czy formularza kontaktowego.

Vogue adres korespondencyjny:
Vogue Polska
Visteria sp. z o.o. ul. Krakowskie Przedmieście 13
00-071 Warszawa

Liczba wyświetleń: 113