Uwaga TVN | Kontakt, jak zgłosić sprawę?


Uwaga TVN kontakt


Kategoria: media

Uwaga TVN kontakt telefoniczny, adres e-mail, telefon. Jak zgłosić sprawę do programu Uwaga TVN? Program Uwaga TVN formularz kontaktowy.

Uwaga TVN kontakt

Uwaga TVN jest opiniotwórczym programem interwencyjno-śledczym, który był wielokrotnie nagradzany. Zostają w nim ujawniane ogólnopolskie afery. Porusza kontrowersyjne tematy praz rozpoczyna społeczne debaty. 

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą nawiązać z Uwaga TVN kontakt mogą w tym celu wykorzystać formularz kontaktowy. Istnieje również możliwość przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Konsultanci odpowiadają na wszystkie zapytania najszybciej jak to możliwe. Wiadomości należy kierować na adres [email protected] oraz [email protected].

Program Uwaga adres e-mail: [email protected] oraz [email protected]

Uwaga TVN kontakt telefoniczny

Dotyczący programuj Uwaga TVN kontakt telefoniczny można zrealizować do poszczególnych oddziałów, które znajdują się w Warszawie, w Krakowie oraz w Katowicach. Programu Uwaga TVN infolinia jest obsługiwana przez wysoko wykwalifikowanych konsultantów, którzy bez problemu udzielą pomocy telefonicznej osobie dzwoniącej. Poniżej Znajdują się dane kontaktowe do Uwaga TVN. Należy wiedzieć, że z TVN Uwaga kontakt telefoniczny możliwy jest wyłącznie w wyznaczonych godzinach. 

Kontakt do programu Uwaga TVN jest również możliwy poprzez portale społecznościowe. Należy do nich między innymi Facebook, Instagram czy Twitter. Niektóre wydarzenia można obejrzeć także w serwisie YouTube.

Warszawa:

ul. Wiertnicza 166
02-952 Warszawa
Telefon: 22/453 63 81, 22/453 63 80

Kraków:

ul. Płk. Dąbka 2
30-832 Kraków
Telefon: 12/652 84 81, 12/652 84 73

Katowice:

ul. Korfantego 2/315
40-004 Katowice
Telefon: 799 632 712

TVN Uwaga jak zgłosić sprawę?

Osoby, które zastanawiają się jak zgłosić sprawę do TVN Uwaga mogą zrealizować to poprzez formularz kontaktowy. Znajduje się on na głównej stronie internetowej. Należy obowiązkowo zawrzeć w nim tytuł wiadomości, a także wpisać swój adres poczty elektronicznej. W formularzu powinna znaleźć się także odpowiednia treść, która dokładnie opisuje sprawę. Zgłoszenia sprawy są w pełni anonimowe. 

Liczba wyświetleń: 535