Usterka kontakt | Telefon, e-mail, zgłoszenia


Usterka kontakt


Kategoria: media

Na czym polega program Usterka? Zgłoszenia do programu Usterka. Program Usterka kontakt, numer telefonu, adres e-mail. Usterka formularz zgłoszeniowy

Kontakt Usterka 

Usterka to program, w którym ukryta kamera dokładnie śledzi przebieg pracy eksperta od momentu jego przybycia. Specjaliści, którzy są obserwowani naprawiając, modernizując, przebudowując, a także odnawiając wnętrza. Program nie jest reżyserowany. Wszystko odbywa się spontanicznie i nie ma z góry założonego planu ani scenariusza.

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać do programu Usterka kontakt mogą wykorzystać w tym celu pocztę elektroniczną. Skontaktować się może również poprzez portale społecznościowe. Niestety dotycząca programu Usterka infolinia nie jest dostępna dla interesantów. 

Aktualnie działający numer telefonu do programu Usterka to: ten kanał kontaktowy nie jest obecnie dostępny dla zainteresowanych osób. 

Usterka zgłoszenia

Osoby, które znają się na pracach wykończeniowych oraz nie boją się oceniać przed kamerą kolegów po fachu i chcą wykończyć pseudofachowców powinny zgłosić się do programu Usterka. 

Do programu Usterka zgłoszenia należy wysyłać na adres [email protected]. Obowiązkowo interesant powinien przesłać także zdjęcie lub film. 

Program Usterka zgłoszenia: [email protected]

Usterka gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki programu Usterka można oglądać na platformie VOD player.pl. Wcześniej trzeba jednak wykupić odpowiedni pakiet dostępu.

Liczba wyświetleń: 126