Ugotowani w parach | Kontakt, infolinia, zgłoszenia


Ugotowani w parach infolinia


Kategoria: media

Na czym polega program Ugotowani w parach? Ugotowani w parach infolinia, kontakt, numer telefonu, adres. Ugotowani w parach formularz zgłoszeniowy

Ugotowani w parach kontakt

Program Ugotowani w parach to rozrywkowe kulinarne show. Uczestnicy muszą wykazać się swoimi zdolnościami kulinarnymi w celu osiągnięcia głównej wygranej. O nagrodę walczą pary. Ugotowani w parach to kontynuacja dawnego show, jakim był "Ugotowani". 

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać do programu Ugotowani w parach kontakt mogą zrealizować to za pośrednictwem portali społecznościowych, jakimi są między innymi Instagram, Twitter oraz Facebook. Niestety infolinia Ugotowani w parach nie jest aktualnie dostępna dla widzów. 

Aktualnie działający numer telefonu do programu kulinarnego Ugotowani w parach to: ten kanał kontaktowy nie jest obecnie obsługiwany.
Ugotowani w parach adres e-mail: ...

Ugotowani w parach zgłoszenia do programu

Do programu Ugotowani w parach zgłoszenia mogą wysyłać osoby, które lubią gotować oraz poznawać nowych ludzi. Aby wziąć udział w telewizyjnym show, należy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy. Obowiązkiem jest również dołączenie do niego zdjęcia lub wspólnego filmu.

Dane, jakie należy podać w formularzu zgłoszeniowym do programu Ugotowani w parach to imię, nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania, numer telefonu, adres poczty elektronicznej,  a także zainteresowania. Interesant musi też odpowiedzieć na kilka pytań, które dotyczą udziału w programach telewizyjnych. Należy pamiętać, że wszystkie dane kandydaci powinni wpisać zarówno jednej, jak i drugiej osoby. 

Liczba wyświetleń: 73