The Voice Senior | Zgłoszenia, kontakt, telefon


The Voice Senior


Kategoria: media

O czym jest program The Voice Senior? Jak zgłosić się do programu The Voice Senior? The Voice Senior castingi, kontakt, formularz zgłoszeniowy.

The Voice Senior zgłoszenia

The Voice Senior to program, w którego przesłuchaniach biorą udział osoby powyżej sześćdziesiątego roku życia. W programie uczestników oceniają trenerzy, którzy na początku są odwróceni do nich tyłem. Trenerowi, któremu spodoba się występ odwraca się do uczestnika. W przypadku gdy odwróci się więcej niż jeden trener, wokalista ma prawo wybory swojego trenera. 

Po pierwszym przesłuchaniu odbywa się półfinał, w którym trenerzy dokonują wyboru trzech osób spośród swojej drużyny. Di finały przechodzi jedna osoba z każdej grupy. Na koniec odbywa się finał, który składa się z ośmiu wokalistów. O tym, kto zwycięży program decydują widzowie w SMS-owym głosowaniu. 

Do programu The Voice Senior zgłoszenia mogą składać wyłącznie seniorzy. Osoby, które chcą wziąć udział w castingu muszą obowiązkowo przygotować dwie piosenki. Istnieje możliwość zaśpiewania ich a capella lub do przyniesionego podkładu. Miejsce oraz data castingu do programu pojawia się na głównej stronie internetowej. Telefon The Voice Senior nie został opublikowany

The Voice Senior kontakt

Z programem The Voice Senior kontakt zainteresowane osoby mogą uzyskać korzystając z portali społecznościowych, jakimi są Facebook, Twitter czy Instagram. Niestety numer telefonu oraz adres poczty elektronicznej do programu nie został opublikowany. Na głównej stronie internetowej pojawia się data oraz miejsce przeprowadzenia castingu The Voice Senior. Należy zaznaczyć, że infolinia The Voice Senior nie jest prowadzona. 

Aktualnie działający numer telefonu do programu The Voice Senior to: Ten kanał kontaktowy nie jest obecnie dostępny.
The Voice Senior adres e-mail: ...

Liczba wyświetleń: 18