Tak To Leciało | Kontakt, adres, zgłoszenia


Tak To Leciało


Kategoria: media

Na czym polega teleturniej Tak To Leciało? Program Tak To Leciało zgłoszenia, castingi. Tak To Leciało kontakt, infolinia, adres, numer telefonu, e-mail.

Tak To Leciało zgłoszenia 

Program Tak To Leciało polega na odgadywaniu przez uczestników brakujących słów piosenek. Osoby biorące udział w programie śpiewają kilka utworów z tekstu, który pojawia się na ekranie. Po czasie słowa znikają i trzeba z pamięci dokończyć daną piosenkę. Uczestnik pewny tekstu na koniec musi wykrzyczeć słowa „tak to leciało". Na początku program był emitowany w latach 2008-2012 i prowadził go Maciej Miecznikowski. Aktualnie show jest prowadzone przez Kajrę oraz Sławomira.

Do programu Tak To Leciało zgłoszenia przeznaczone są dla osób, których pasją jest śpiew. Aby zgłosić się do programu, należy najpierw dokonać rejestracji. Kolejnym krokiem jest uzupełnienie specjalnego formularza zgłoszeniowego. Obowiązkowe jest podanie tam swoich danych osobowych, udzielenie odpowiedzi na kilka pytań, a także przesłanie swojego zdjęcia wraz z materiałem wideo.

Program Tak To Leciało kontakt

Zainteresowane osoby, które chcą uzyskać do programu Tak To Leciało kontakt mogą przesłać wiadomość mailową, korzystając w tym celu z poczty elektronicznej. Wszelkie zapytania należy kierować na adres [email protected] Konsultanci na wszystkie otrzymane wiadomości starają się odpowiadać w jak najkrótszym czasie. Dotycząca teleturnieju Tak To Leciało infolinia aktualnie nie jest obsługiwana przez konsultantów. 

Niestety kontakt telefoniczny do programu Tak To Leciało nie jest dostępny dla interesantów. Aktualności można śledzić za pomocą portali społecznościowych. Na casting można się dostać po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

Obecnie działający numer telefonu do programu Tak To Leciało to: Ten kanał kontaktowy nie jest obecnie dostępny dla interesantów.
Tak To Leciało adres e-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 33