Sanatorium Miłości | Kontakt, telefon, zgłoszenia, infolinia


Sanatorium Miłości


Kategoria: media

Na czym polega program Sanatorium Miłości? Jak zgłosić się do programu Sanatorium Miłości? Sanatorium Miłości kontakt, infolinia, adres.

Sanatorium Miłości zgłoszenia

Sanatorium Miłości to polskie reality show, które zostało utworzone w formie dokumentalnej telenoweli. Przede wszystkim program skupia się na pokazaniu wszystkich pozytywnych stron życia na emeryturze. Ma on również na celu zachęcenie seniorów do zmiany negatywnego nastawienia o życiu. Motto programu głosi, że życie zaczyna się po sześćdziesiątce. W programie może wziąć udział dwunastu seniorów.

Warto znać odpowiedź na pytanie ile trzeba mieć lat do Sanatorium Miłości. Do programu Sanatorium Miłości zgłoszenia mogą wysyłać kandydaci, którzy ukończyli sześćdziesiąt lat. Jak się zapisać do Sanatorium Miłości? Aby zgłosić się do programu, należy wysłać formularz zawierający takie dane jak imię, nazwisko, wiek, numer telefonu, miejsce zamieszkania, wykształcenie oraz zainteresowania. Do formularza należy koniecznie dołączyć również kilka swoich fotografii. Kandydaci zgłoszenia powinni wysyłać na adres e-mail, którym jest [email protected].

Sanatorium Miłości zgłoszenia do programu: [email protected]

Program Sanatorium Miłości kontakt

Niestety do programu Sanatorium Miłości kontakt nie jest dostępny dla zainteresowanych osób. Dotycząca Sanatorium Miłości infolinia nie jest jeszcze obsługiwana. Aktualności interesanci mogą śledzić na portalach społecznościowych, którymi są przede wszystkim Facebook oraz Instagram. Wyżej podany adres poczty elektronicznej służy jedynie do przesyłania swojej kandydatury do programu.

Sanatorium Miłości adres e-mail: [email protected]
Aktualnie działający numer telefonu do programu Sanatorium Miłości to: Ten kanał kontaktowy nie jest obecnie obsługiwany.

Liczba wyświetleń: 49