Rolnik Szuka Żony | Kontakt, telefon, zgłoszenia


Rolnik Szuka Żony kontakt


Kategoria: media

Rolnik Szuka Żony kontakt, infolinia, adres e-mail. Rolnik Szuka Żony formularz zgłoszeniowy, zgłoszenia. Rolnik Szuka Żony jak zgłosić się do programu?

Rolnik Szuka Żony zgłoszenia

Reality-Show, jakim jest Rolnik Szuka Żony przedstawia kilkoro bohaterów, którzy prowadzą gospodarstwa rolne oraz szukają miłości swojego życia. Program przedstawia jak rolnicy spotykają się z różnymi kandydatkami oraz wybierają te, z którymi chcą spędzić resztę swojego życia. Kandydatki zostają wyłaniane na podstawie listów od chętnych dziewczyn. 

Do programu Rolnik Szuka Żony zgłoszenia mogą być wysłane przez każdego interesanta, który posiada gospodarstwo rolne. Pierwszym krokiem jest wejście na stronę gdzie znajduje się formularz. Następnie należy kliknąć przycisk „dalej" oraz uzupełnić go wszystkimi wymaganymi danymi. Dotyczący programu Rolnik Szuka Żony formularz zgłoszeniowy jest obowiązkowy, jeśli osoba chce wziąć w nim udział. 

Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania należy zaprezentować swoją osobę poprzez wideo. Po zatwierdzeniu formularza zgłoszeniowego oraz jego wysłaniu należy czekać na odpowiedź zwrotną redakcji programu. W formularzu należy podać poprawny numer telefonu, ponieważ w innym przypadku zainteresowana osoba nie otrzyma wiadomości o potwierdzeniu zgłoszenia. 

Adres e-mail dotyczący reklamacji formularza: [email protected]

Rolnik Szuka Żony kontakt

Osoby, które chcę uzyskać z programem Rolnik Szuka Żony kontakt mają szansę to zrealizować. Reklamacje dotyczące formularza zgłoszeniowego do programu Rolnik Szuka Żony mogą zostać przesyłane pocztą elektroniczną na adres [email protected]. Należy pamiętać, że reklamacje mogą być zgłaszane w terminie dwudziestu czterech godzin od skorzystania z formularza. Rozpatrzenie reklamacji jest realizowane w ciągu siedmiu dni kalendarzowych od momentu jej otrzymania. Pisząc wiadomość mailową koniecznie trzeba zawrzeć w niej imię oraz nazwisko uczestnika, a także adres korespondencyjny i dokładny opis reklamacji. Niestety do programu Rolnik Szuka Żony infolinia nie jest dostępna dla interesantów. 

Aktualnie działający numer telefonu do programu Rolnik Szuka Żony to: ten kanał kontaktowy nie jest obecnie obsługiwany.
Rolnik Szuka Żony adres e-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 99