Prawdziwa Miłość | Kontakt, casting, zgłoszenia


Prawdziwa Miłość


Kategoria: media

O czym jest program Prawdziwa Miłość? Prawdziwa Miłość castingi, kontakt, telefon, infolinia. Jak zgłosić się do programu Prawdziwa Miłość?

Prawdziwa Miłość casting do programu

Prawdziwa Miłość jest nowym programem randkowym. Osoby, które wezmą w nim udział będą testowane za pomocą specjalnego wykrywacza kłamstw. W programie bierze udział sześć singielek, a także sześciu singli, którzy zamieszkają we wspaniałym hotelowym kurorcie. Zadaniem uczestników jest dobranie się w pary. Głównie chodzi o to, że zwycięża para która pozytywnie przejdzie test który polega na zbudowaniu szczerej oraz prawdziwej relacji. 

Do programu Prawdziwa Miłość castingi dostępne są dla wszystkich pełnoletnich singli. Aby zgłosić się do programu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Obowiązkowo kandydaci powinni podać tam wszystkie wymagane dane. Zgłaszając się do programu Prawdziwa Miłość można przeżyć niesamowitą przygodę, a także znaleźć partnera na resztę życia. 

Prawdziwa Miłość kontakt

Niestety do programu Prawdziwa Miłość kontakt nie jest dostępny dla zainteresowanych osób. Wszelkie aktualności można śledzić na portalach społecznościowych, jakimi są między innymi Facebook oraz Instagram. Aktualnie do programu Prawdziwa Miłość infolinia nie jest obsługiwana.

Dla osób, które chcą wziąć udział w programie Prawdziwa Miłość zgłoszenia realizowane są za pośrednictwem formularza kontaktowego. Należy podać tam swoje dane oraz odpowiedzieć na kilka pytań. Kandydaci, którzy pozytywnie przeszli casting dostaną odpowiedź zwrotną w postaci maila lub wiadomości SMS.

Obecnie działający numer telefonu do programu Prawdziwa Miłość to: Ten kanał kontaktowy nie jest aktualnie dostępny dla interesantów. 
Program Prawdziwa Miłość adres e-mail: ...

Liczba wyświetleń: 240