Nowy Aranż | Telefon, kontakt, zgłoszenia, castingi


Nowy Aranż


Kategoria: media

Na czym polega program Nowy Aranż? Jak zgłosić się do programu Nowy Aranż? Nowy Aranż kontakt, telefon, infolinia, adres, formularz zgłoszeniowy.

Nowy Aranż zgłoszenia

Nowy Aranż to program, który ukazuje bardzo szybkie metamorfozy pomieszczeń. Istnieje możliwość zgłoszenia bliskiej osoby, aby wybrane należące do niej pomieszczenie uległo niesamowitej metamorfozie. 

Do programu Nowy Aranż zgłoszenia przyjmowane są od wszystkich pełnoletnich kandydatów. Aby wziąć w nim udział, należy pobrać oraz uzupełnić specjalny formularz zgłoszeniowy. Dane, jakie powinny zostać w nim zawarte to imię, nazwisko, wykonywany zawód, nazwa miejscowości, województwo, adres poczty elektronicznej, telefon kontaktowy oraz wiek. Kandydaci muszą obowiązkowo odpowiedzieć również na kilka pytań. Uzupełniony formularz wraz ze zdjęciem swoim oraz pomieszczenia należy wysyłać na adres e-mail, którym jest [email protected]. Przed wysłaniem zgłoszenia należy koniecznie zapoznać się z regulaminem konkursu. 

Nowy Aranż zgłoszenia: [email protected]

Program Nowy Aranż kontakt

Niestety kontakt telefoniczny do programu Nowy Aranż nie jest dostępny dla zainteresowanych osób. Podany został adres e-mail, który służy wyłącznie do przesłania zgłoszenia kandydata. Wszelkie aktualności interesanci mogą śledzić na różnych portalach społecznościowych. Obecnie, do programu Nowy Aranż infolinia nie jest obsługiwana.

Należy zaznaczyć, że konkurs przeznaczony jest dla osób, które chcą zrobić przyjemną niespodziankę swoim bliskim. Kandydaci powinni opisać relację z osobą, która ma otrzymać prezent, a także najciekawsze historie, które im się przytrafiły. W castingu do programu Nowy Aranż zostanie wyłonionych dziesięć zwycięzców. Ważnym aspektem jest to, że do konkursu mogą zostać zgłaszani właściciele oraz współwłaściciele lokali mieszkalnych. Warto pamiętać, że metamorfoza dotyczy wyłącznie jednego pomieszczenia, a nie całego mieszkania.

Aktualnie działający numer telefonu do programu Nowy Aranż to: Ten kanał kontaktowy nie jest obecnie dostępny dla zainteresowanych osób. 
Nowy Aranż adres e-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 19