Newonce infolinia | Numer, dane kontaktowe, pomoc techniczna


Newonce infolinia


Kategoria: media

Infolinia Newonce, kontakt poprzez podane numery telefonu do osób na danych stanowiskach. Dodatkowo kontakt do Newonce Bar.

Newonce infolinia telefoniczna

Infolinia radia internetowego Newonce do kontaktu używa poczty elektronicznej, lecz istnieje możliwość połączenia się z poszczególnymi działami w firmie Newonce. Zanim jednak o poszczególnych stanowiskach, do których można się skontaktować należy wspomnieć o e-mailu do Newonce gdzie wolno zostawić numer telefonu poprzez napisanie wiadomości, po odczytaniu wiadomości przez pracowników Newonce jest szansa na informację zwrotną z wykorzystaniem tej formy kontaktu. Pierwszy e-mail obowiązuje pytania do redakcji [email protected]. Jeżeli natomiast istnieje potrzeba komunikacji odnośnie pomocy ogólnej Newonce, należy napisać na adres [email protected]. Chcąc zapoznać się z pełną ofertą oraz formą kontaktu można skorzystać z głównej strony Newonce. Aby połączyć się z infolinią pomocy Newonce Bar, należy kontaktować się za pośrednictwem e-maila [email protected] i w nim umieścić numer telefonu, na który osoby zajmujące się pomocą na infolinii oddzwonią.

Numer Newonce

Do Newonce nie ma jednego i głównego numeru kontaktowego, istnieją a za to poszczególne numery do określonych osób odpowiadających za pułap zadań w firmie Newonce. Za sales director odpowiada Anna Wysga, do której numerem kontaktowym jest 509 732 887 lub e-mail [email protected]. Za kluczowych klientów oraz projektów odpowiada za to Alicja Szewczyk pod numerem 660 794 616 lub [email protected]. Jeżeli natomiast istnieje potrzeba kontaktu z osobą zajmującą się projektami komercyjnymi w radiu, jest to Anita Bugajska, do której numerem kontaktowym jest 507 129 315 lub [email protected]

Liczba wyświetleń: 414