MasterChef Junior | Kontakt, zgłoszenia


MasterChef Junior


Kategoria: media

Na czym polega program MasterChef Junior. MasterChef Junior zgłoszenia. MasterChef Junior kontakt, numer. Formularz zgłoszeniowy MasterChef Junior.

Kontakt MasterChef Junior

MasterChef Junior jest polskim programem kulinarnym. Program ma na celu wyłonienie talentów kulinarnych spośród amatorów kuchni w wieku od ośmiu do trzynastu lat. Uczestnicy programu walczą o tytuł Mistrza Kuchni Juniorów, a także o nagrodę pieniążną w wysokości piętnastu tysięcy złotych oraz dwutygodniową wycieczkę w dowolne miejsca na świecie o wartości czterdziestu tysięcy złotych.

Zainteresowane osoby, które chcą uzyskać do programu MasterChef Junior kontakt, mogą skorzystać w tym celu z portali społecznościowych. Infolinia MasterChef Junior nie jest dostępna dla interesantów.

Aktualnie działający numer telefonu do programu MasterChef Junior to: ten kanał kontaktowy nie jest obecnie obsługiwany.
MasterChef Junior adres e-mail: [email protected]

MasterChef Junior zgłoszenia

Do programu MasterChef Junior zgłoszenia odbywają się za pośrednictwem głównej strony internetowej. Zgłoszenia mogą wysyłać wyłącznie dzieci w wieku od ośmiu do trzynastu lat. Przy zgłoszeniu obowiązkowa jest zgoda obojga rodziców.

Formularz zgłoszeniowy MasterChef Junior dostępny jest na stronie internetowej. Należy odpowiedzieć na wszystkie wymagane pytania, a także wstawić swoje zdjęcie. Pobrany oraz uzupełniony formularz powinien zostać przesłany za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected].

Adres e-mail: [email protected]
MasterChef Junior numer telefonu: ...

Liczba wyświetleń: 54