Mam Talent kontakt | Telefon, formularz zgłoszeniowy


Mam Talent kontakt


Kategoria: media

Mam Talent kontakt, telefon, numer. Mam Talent formularz zgłoszeniowy. Jak się zgłosić do programu Mam Talent? Mam Talent zgłoszenia, casting.

Mam Talent formularz zgłoszeniowy

Mam Talent jest popularnym programem rozrywkowym. Emitowany jest on na kanale TVN. Celem programu jest wyłonienie zwycięzcy, który wykaże się najciekawszymi umiejętnościami artystycznymi. Decyzję ostateczną w finale podejmują widzowie podczas głosowania. 

Dotyczący programu Mam Talent formularz zgłoszeniowy zawiera takie informacje jak imię i nazwisko uczestnika, wiek uczestnika, nazwa prezentowanej formy, rekwizyty potrzebne do prezentacji, a także czas trwania występu. W przypadku kiedy uczestnik jest niepełnoletni rodzic musi podpisać specjalną zgodę, która również jest zawarta w formularzu zgłoszeniowym. 

Mam Talent jak się zgłosić?

Program Mam Talent nie wyznaczył żadnych granic wiekowych uczestników. Jest programem zarówno dla amatorów, jak i zawodowców. Do programu Mam Talent jak się zgłosić powinna wiedzieć, każda osoba, która chce pokazać publicznie swoje talenty. Po wysłaniu formularza na casting należy przygotować dwuminutowy pokaz swoich umiejętności, a także podkład muzyczny na płycie CD, jeśli jest on potrzebny. 

Osoby, które nie ukończyły jeszcze osiemnastego roku życia na casting do programu Mam Talent muszą obowiązkowo udać się z opiekunem lub przynieść pisemną zgodę obojga rodziców. Trzeba koniecznie zabrać również ze sobą dokument tożsamości. 

Istnieje także możliwość przesłania linku do prezentacji swojego talentu za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected]. Należy pamiętać, aby podać wszystkie swoje dane kontaktowe. 

Mam Talent zgłoszenia: [email protected]

Mam Talent Kontakt

Do programu Mam Talent kontakt zainteresowane osoby mogą uzyskać wysyłając wiadomość mailową na adres [email protected]. Podany e-mail służy do zgłaszania swojej kandydatury na udział w programie. Niestety dotycząca Mam Talent infolinia nie jest dostępna na interesantów. Wszystkie aktualności na temat programu można śledzić na portalach społecznościowych. 

Aktualnie działający numer telefonu do Mam Talent to: ten kanał kontaktowy nie jest obecnie obsługiwany.
Adres e-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 90