Love Island | Kontakt, zgłoszenia, formularz, telefon, numer


Love Island


Kategoria: media

Na czym polega program Love Island? Formularz zgłoszeniowy Love Island. Love Island zgłoszenia do programu. Aplikacja na telefon Love Island.

Love Island zgłoszenia

Program Love Island premierę miał w 2019 roku w telewizji Polsat. Formuła Programu jest oparta na brytyjskim reality show. Jest prowadzony przez Karolinę Gilon.

Na początku program Love Island skupia się na dziesięciorgu uczestników, którzy mają zostać w willi przez kilka tygodni bez żadnego kontaktu ze światem zewnętrznym. Są oni pozbawieni telefonów oraz dostępu do internetu. Współzawodnicy mogą zmieniać swoich partnerów. Na wsypie pojawiają się również nowi lokatorzy. Osoby, które zostają singlami odpadają z programu. Główną wygraną, o którą rywalizują uczestnicy jest sto tysięcy złotych.

Do programu Love Island zgłoszenia są dostępne dla każdej zainteresowanej osoby. Aby zgłosić się do programu, należy napisać komentarz pod postem, który dotyczy otwarcia castingu lub w wiadomości prywatnej do @loveislandwyspamilosci na Instagramie.

Formularz zgłoszeniowy Love Island 

Osoby, które chcą dostać się do programu powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy Love Island. Jest on dostępny na głównej stronie internetowej Polsatu. Należy wpisać wszystkie wymagane dane, jakimi są imię, nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania, numer telefonu, adres poczty elektronicznej, waga, wzrost, orientacja seksualna, wykształcenie,  a także zawód obecnie wykonywany.

W formularzu osoba, która chce zgłosić się do programu powinna odpowiedzieć również na kilka pytań, które dotyczą ostatniego związku, swoich umiejętności oraz posiadania dzieci. Do formularza należy dołączyć również swoje zdjęcie.

Love Island aplikacja na telefon

Dotycząca programu Love Island aplikacja na telefon umożliwia widzom branie udziału w różnego rodzaju quizach oraz ankietach. Istnieje również możliwość głosowania, a także obejrzenia dodatkowych materiałów, które nie są publikowane w odcinkach.

Love Island kontakt

Niestety do programu Love Island infolinia nie jest dostępna dla zainteresowanych osób. Kontakt Love Island umożliwia poprzez portale społecznościowe. Osoby, które chcą zgłosić się do programu muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Aktualnie działający numer telefonu do programu Love Island to: ten kanał kontaktowy nie jest obecnie obsługiwany.
Love Island adres e-mail: ...

Liczba wyświetleń: 75