Kuchenne Rewolucje | Kontakt, zgłoszenia


Kuchenne Rewolucje kontakt


Kategoria: media

Kuchenne Rewolucje kontakt, adres e-mail. Zasady zgłoszenia do Programu Kuchenne Rewolucje. Jak wygląda rekrutacja do Kuchennych Rewolucji?

Kuchenne Rewolucje zasady zgłoszenia

Do programu Kuchenne Rewolucje zgłaszają się restauratorzy, którzy mają problem z utrzymaniem swojego lokalu, a także brakiem klientów. Program transmitowany jest na antenie TVN od 2010 roku. W każdym z odcinków Magda Gessler odwiedza wybraną restaurację oraz w ciągu czterech dni próbuje zmienić jej wystrój, a także Menu w taki sposób, aby odwiedzało ją jak najwięcej klientów. 

Dotyczące programu Kuchenne Rewolucje zasady zgłoszenia są bardzo proste. Wystarczy w tym celu wysłać wiadomość mailową na adres, którym jest [email protected]. Za udział w programie nie są pobierane żadne opłaty. 

Jak się zgłosić do programu Kuchenne Rewolucje?

Wiele osób zastanawia się jak się zgłosić do programu Kuchenne rewolucje. Do Kuchennych Rewolucji swoją kandydaturę mogą zgłaszać jedynie właściciele restauracji, którzy mają dość duży problem z jej prowadzeniem. Zgłoszenia do programu należy składa wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany adres e-mail. 

Kuchenne Rewolucje rekrutacja: [email protected]

Kuchenne Rewolucje kontakt

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać do programu Kuchenne Rewolucje kontakt, powinny wiedzieć, że można to zrealizować wyłącznie za pomocą jednego kanału kontaktowego. Do programu Kuchenne Rewolucje infolinia niestety nie jest dostępna dla zainteresowanych osób. Istnieje możliwość przesłania wiadomości mailowej na adres [email protected]. Na podany mail można zgłaszać chęć udziału w programie. Kuchenne Rewolucje posiadają również profil na portalach społecznościowych takich jak Facebook czy Instagram.

Obecnie działający numer telefonu do programu Kuchenne Rewolucje to: ten kanał kontaktowy nie jest aktualnie obsługiwany.
Kuchenne Rewolucje adres e-mail: [email protected]

Ile płaci się za kolacje w Kuchennych Rewolucjach?

Bardzo często interesanci chcą wiedzieć ile płaci się za kolacje w Kuchennych Rewolucjach. Za kolację finałową, goście nie ponoszą żadnych kosztów. Restauratorzy również nie płacą za remont w trakcie trwania programu. Wszelkie koszty ponosi produkcja. 

Liczba wyświetleń: 139