Kto to wie | Kontakt, infolinia, zgłoszenia


Kto to wie infolinia


Kategoria: media

Na czym polega teleturniej Kto to wie? Program telewizyjny Kto to wie kontakt, infolinia, adres, e-mail. Kto to wie zgłoszenia do programu, castingi.

Kto to wie kontakt

Kto to wie to teleturniej telewizyjny, który wzorowany jest na "Let’s Ask America". W programie uczestnicy z prowadzącym łączą się korzystając z komunikatora internetowego. Cała rozmowa emitowana jest na żywo. Sam teleturniej składa się z czterech rund, w których uczestnicy muszą odpowiadać na pytania sondażowe związane z codziennością. 

Do programu Kto to wie kontakt wszystkie zainteresowane osoby mogą uzyskać, korzystając z portali społecznościowych, jakimi są Facebook, Twitter, czy Instagram. Niestety infolinia Kto to wie nie jest jeszcze dostępna dla interesantów. 

Obecnie działający numer telefonu do telewizyjnego teleturnieju Kto to wie to: aktualnie ten kanał kontaktowy nie jest dostępny dla zainteresowanych osób. 
Kto to wie adres e-mail: ...

Kto to wie – zgłoszenia do programu

Dotyczące teleturnieju Kto to wie zgłoszenia dostępne są dla wszystkich interesantów. Aby zgłosić się do programu, należy obowiązkowo zapoznać się z regulaminem castingu, a także uzupełnić specjalny formularz zgłoszeniowy. 

W formularzu zgłoszeniowym do teleturnieju Kto to wie należy wpisać takie informacje jak imię, nazwisko, adres poczty elektronicznej, numer telefonu, miejsce zamieszkania, a także wiek. Koniecznie należy dołączyć również klip, który zawiera autoprezentację kandydata. 

Liczba wyświetleń: 5427