Kanał Sportowy infolinia | Kontakt, telefon, adres, numer telefonu


Kanał Sportowy kontakt


Kategoria: media

Kanał Sportowy kontakt: uzyskaj informacje kontaktowe do Kanału Sportowego. Prezentujemy listę dostępnych form kontaktu z Kanałem Sportowym: telefon, email, numer oraz adres.

Kontakt Kanał Sportowy

Kanał Sportowy — kanał na portalu YouTube, na którym pojawiają się nowinki ze świata sportu. Kanał sportowy numer telefonu dostępny dla każdego widza. Skorzystaj z dostępnych opcji kontaktu z Kanałem Sportowym. Przedstawiamy adres email, numer telefonu i adres firmy Kanał Sportowy

Kanał Sportowy zarząd

  • Maciej Sawicki (prezes Kanału Sportowego)
  • Tomasz Smokowski (właściciel)
  • Mateusz Borek (właściciel)
  • Michał Pol (właściciel)
  • Krzysztof Stanowski (właściciel)

Kanał sportowy hejtpark telefon

Kanał sportowy gdzie oglądać? Wielu nowych adeptów internetu nie wie gdzie obejrzeć kanał sportowy. Kanał sportowy dostępny jest na portalu YouTube, w wyszukiwarce należy wpisać: Kanał sportowy. Najpopularniejszą ich serią jest Hejtpark, który polega na zapraszaniu gości sportowych i zadawaniu im pytań, oraz konwersacji w sposób szczery i prawdomówny

Poczta e-mail Kanał Sportowy

Aby nawiązać współpracę biznesową, wystarczy wysłać wiadomość na adres [email protected]. Zarządcy kanału sportowego odeślą informację zwrotną. Warto skontaktować się z kanałem sportowym, konsultacja mailowa może pozwolić na nawiązanie współpracy, lub zostanie potencjalnym partnerem biznesowym.

Telefon Kanał Sportowy — numer telefonu

Kanał sportowy telefon: 22 219 50 31

Kanał sportowy adres

Siedziba kanału sportowego znajduje się na ulicy Domaniewskiej 37A w Warszawie. Mieści się on w Zepter Business Centre, czyli biurowcu, który ma do dyspozycji ponad 11 000 mkw powierzchni najmu na 8 kondygnacjach. Biurowiec ten jest wyposażony w nowoczesną technologię, czujniki dymu, kontrolę dostępową, oraz światłowód.

Przykłady celebrytów, którzy pojawili się na Kanale Sportowym

Liczba wyświetleń: 5226