Jaka to melodia | Zgłoszenia, kontakt


Jaka to melodia


Kategoria: media

Zasady programu Jaka to melodia. Formularz zgłoszeniowy Jaka to melodia. Jaka to melodia zgłoszenia. Jaka to melodia kontakt, numer telefonu, adres e-mail.

Jaka to melodia kontakt

Jaka to melodia to telewizyjny muzyczny quiz. Zawodnicy rywalizują ze sobą w trzech rundach. Osoba, która zwycięża przechodzi do finału. Rywalizacja polega na bezbłędnym oraz odgadnięciu tytułów otworu po kilku nutach. Na podanie prawidłowej odpowiedzi uczestnik posiada pięć sekund. W finale osoba biorąca udział w programie musi odgadnąć siedem utworów w ciągu trzydziestu sekund. Istnieje możliwość pominięcie danego utworu oraz powrotu do niego w wybranym momencie.

Osoby, które chcą uzyskać do programu Jaka to melodia kontakt, mogą wysłać wiadomość korzystając z portali społecznościowych. Infolinia Jaka to melodia funkcjonuje pod numerem 728 370 146.

Aktualnie działający numer telefonu do programu Jaka to melodia to: 728 370 146
Jaka to melodia adres e-mail: [email protected]

Jaka to melodia formularz zgłoszeniowy

Aby wziąć udział w programie, uczestnik musi zgłosić się na eliminacje w miejscu oraz czasie, który zostanie ogłoszony na antenie TVP1. Interesant w trakcie selekcji musi wypełnić dotyczący programu Jaka to melodia formularz zgłoszeniowy oraz przechodzi na rozmowę kwalifikacyjną.

W programie Jaka to melodia zgłoszenia do castingu zainteresowane osoby powinny przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected]. Swoją kandydaturę można również zgłosić dzwoniąc pod numer telefonu, jakim jest 728 370 146. Wszystkie wymagane dokumenty należy wysyłać w postaci plików PDF oraz dokładnie je opisać w sposób pozwalający na łatwą identyfikację treści. Osoby, które dostały się do castingu zostaną o tym poinformowane telefonicznie lub mailowo.

Jaka to melodia zgłoszenia: [email protected]
Numer telefonu Jaka to melodia: 728 370 146

Liczba wyświetleń: 326