Interwencja Polsat | Kontakt, adres, telefon


Interwencja Polsat


Kategoria: media

O czym jest program Interwencja? Interwencja Polsat kontakt telefoniczny. Interwencja Polsat adres e-mail. Program Interwencja zgłoszenia sprawy, formularz.

Program Interwencja kontakt

Interwencja jest programem reporterskim o tematyce społeczno-interwencyjnej. Jest nadawany codziennie od poniedziałku do piątku w telewizji Polsat. W programie emitowane są dwa reportaże, które dotyczą przeróżnych ludzkich spraw. 

Program Interwencja kontakt umożliwia interesantom na dwa sposoby. Jednym z nich jest przesłanie wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomości należy kierować na adres [email protected].  Informacje zwrotne udzielane są najszybciej jak to możliwe. 

Dostępny jest także numer telefonu do programu Interwencja. Połączenia mogą zostać zrealizowane pod numerem (22) 514 41 26Telefon do programu Interwencja jest obsługiwany wyłącznie w wyznaczonych godzinach. 

Aktualnie działający numer telefonu do Programu Interwencja to: (22) 514 41 26.
Polsat Interwencja kontakt e-mail: [email protected]

Interwencja Polsat kontakt

Program Interwencja Polsat kontakt interesantom umożliwia za pomocą numeru telefonu, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wszystkie zainteresowane osoby, które mają temat do programu mogą w tym celu wypełnić specjalny formularz kontaktowy, który znajduje się na głównej stronie internetowej. 

W formularzu należy wpisać wszystkie wymagane dane, jakimi są imię lub nick, adres poczty elektronicznej, a także numer telefonu. Kolejnym krokiem jest opisanie problemu oraz dodanie załączników. Obowiązkowo interesant powinien zaakceptować regulamin.

Program Interwencja infolinia: (22) 514 41 26
Adres e-mail: [email protected]

Polsat Interwencja kontakt

Osoby, które preferują bardziej tradycyjną formę uzyskania kontaktu mogą wysłać list na podany adres korespondencyjny Polsat Interwencja. Od interesanta wymagane jest przesłanie jedynie kopii ksero dokumentów. W sytuacji, gdy dana sprawa nie będzie brana pod uwagę, w celu ochrony danych osobowych dokumenty zostaną zniszczone. 

Program Interwencja Polsat adres korespondencyjny:

Telewizja Polsat
ul. Ostrobramska 77,
04-175 Warszawa
z dopiskiem "Interwencja"

Liczba wyświetleń: 628