Zrzutka.pl infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Zrzutka.pl infolinia


Kategoria: technologia

Aktualny kontakt Zrzutka.pl dostępny na stronie infolinii. Skontaktuj się z obsługą klienta lub założycielami Zrzutka.pl. Telefoniczna infolinia Zrzutka.pl pod numerem

Zrzutka.pl kontakt

Kontakt Zrzutka.pl jest często wyszukiwanym hasłem przez osoby zainteresowane. Warto wiedzieć, że kontakt Zrzutka.pl możliwy jest tylko online. Kontakt realizowany jest poprzez formularz kontaktowy. Aby wiadomość została skierowana do Biura Obsługi klienta, należy podać dane kontaktowe takie jak imie, nazwisko oraz adres poczty elektronicznej.

Adres:
Zrzutka.pl sp. z o.o.
Al. Karkonoska 59, 53-015 Wrocław

Kto założył zrzutka.pl?

Prezesem zarządu Zrutka.pl jest Starzyński Michał Marcin, pozostali członkowie to Chołast Tomasz Dawid oraz Ilnicki Krzysztof Ryszard.

Infolinia Zrzutka.pl

Niestety telefoniczna infolinia Zrzutka.pl nie jest aktualnie dostępna. Kontakt możliwy jest jedynie online. Infolinia w formie formularza kontaktowego występuje często, jednak klienci zdecydowanie częściej decydują się na skorzystanie z telefonicznej formy kontaktu. Zrzutka.pl infolinia w przyszłości może zostać uruchomiona, w takim przypadku dane na stronie zostaną zaktualizowane.

Zrzutka.pl telefon: ...

Liczba wyświetleń: 6009