EA infolinia | Telefon, kontakt, numer, dane kontaktowe, adres


EA infolinia


Kategoria: technologia

Kontakt z EA możliwy na wiele sposobów. Zyskaj pomoc telefoniczną działu obsługi klienta EA. Aktualnie dostępna jest infolinia telefoniczna EA pod numerem +48 223 970 840.

EA kontakt

Poza infolinią istnieje również inna forma kontaktu z EA. Problemy można zgłaszać poprzez stronę internetową. Wybierając opcję Pomóż w grze, następnie należy wskazać jakiej gry dotyczy problem. Po wykonaniu tej czynności warto zjechać kursorem na dół strony i wybrać opcję Skontaktuj się z nami. Na ekranie wyświetlą się możliwe opcje kontaktu z EA. Kontakt EA realizowany jest na wiele sposobów, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Dostępny jest również numer do EA Sports, warto z niego skorzystac gdy potrzeba rozwiązania problemu jest pilna.

Infolinia EA

Telefoniczna obsługa klienta EA w Polsce odbywa się przez infolinię kontaktową. Linia jest obsługiwana przez konsultantów telefonicznych EA. Specjaliści w swojej dziedzinie odpowiadają na pytania związane z technicznymi problemami gry. EA infolinia jest aktywna pod numerem +48 223 970 840. Numer do EA działa w dni robocze w godzinach 12:00-21:00. Kontakt telefoniczny z konsultantami pomaga graczom uzyskać pomoc techniczną. Wybierając numer do EA Sports Polska można mieć pewność uzyskania wsparcia technicznego specjalistów.

EA telefon: +48 223 970 840

Liczba wyświetleń: 50344