Wojsko Obrony Terytorialnej WOT infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres


Wojsko Obrony Terytorialnej WOT infolinia


Kategoria: urzędy

Infolinia Wojska Obrony Terytorialnej dostępna telefonicznie. WOT infolinia dla mieszkańców przygranicznych. Skontaktuj się Wojskiem Obrony Terytorialnej 800 100 115

WOT infolinia 24h

Wojsko Obrony Terytorialnej zostało w podwyższony alert gotowości ze względu na niebezpieczną sytuację we wschodnich województwach przygranicznych. W przypadku sytuacji alarmowej terytorialni mogą zostać powołani do służby. Telefoniczna infolinia WOT jest dostępna całodobowo. Koszt połączenia z infolinią WOT jest darmowy dla dzwoniących. W przypadku niebezpieczeństwa, mieszkańcy województw lubelskiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego mogą skorzystać z infolinii. Konsultanci infolinii WOT udzielają pomocy telefonicznej.

Infolinia WOT: 800 100 115

Infolinia WOT przeznaczona jest w głównej mierze dla mieszkańców województw przygranicznych. W przypadku niebezpieczeństwa lub poczucia zagrożenia zaleca się kontakt telefoniczny z WOT przez infolinie. Numer infolinii WOT jest aktywny całodobowo.

Wojsko Obrony terytorialnej kontakt

Kontakt z Dowództwem Wojsk Obrony Terytorialnej możliwy jest przez telefon oraz e-mail. Kontakt przez telefon możliwy pod numerem +48 261 883 555. Wszelkie pytania dotyczące Wojsk Obrony Terytorialnej można kierować telefonicznie lub mailowo. 

Telefon: +48 261 883 555
E-mail: [email protected] 

Pytania należy kierować do dowództwa, infolinia WOT przeznaczona jest dla mieszkańców terenu, na którym został wprowadzony stan wyjątkowy.

Liczba wyświetleń: 987