Wody Polskie infolinia | Telefon, numer, kontakt, adres, oddziały


Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie infolinia


Kategoria: urzędy

Kontakt z Wodami Polskimi. Telefoniczna infolinia Wody Polskie. Centrala Wód Polskich telefon, Regionalne Zarządy Gospodarki Wodnej w Polsce dane kontaktowe.

PGW Wody Polskie kontakt

Centralna siedziba instytucji jaką są Wody Polskie mieści się w Warszawie przy ulicy Żelaznej 59a. Należy wiedzieć, że centrala ta obsługuje kontakt z petentami. Zachęca się jednak do kontaktu bezpośrednio z najbliższym oddziałem Wód Polskich. Ułatwi to obsługę zapytań, a także ewentualne spotkanie z przedstawicielem placówki.

Adres: ul. Żelazna 59a, 00-848 Warszawa

Wody Polskie kontakt oferują wieloma kanałami. Pierwszą rzeczą o której należy wiedzieć jest osoba z którą kontakt jest konieczny. Zarówno Prezes Wód Polskich, jego zastępcy, a także dyrektorzy departamentów obsługują zarówno telefoniczne zapytania jak i mailowe.

Prezes Wód Polskich kontakt

Telefon: +48 (22) 37 20 210
E-mail: [email protected]

Infolinia Wody Polskie

Poza bezpośrednim kontaktem do wydziałów wewnętrznych instytucji dostępna jest również telefoniczna infolinia Wód Polskich. Polskie Wody obsługują zapytania telefoniczne od 8:00 do 16:00 we wszystkie dni robocze. Warto wspomnieć, że Wody Polskie infolinia to nie jedyny sposób na uzyskanie informacji. Wiele odpowiedzi na zapytania klientów zostało szczegółowo opisane na stronie. 

Wody Polskie Telefon: 22 470 10 00

Infolinia Wód Polskich może okazać się szczególnie przydatna w przypadku potrzeby wsparcia w realizacji formalności. Konsultanci telefoniczni infolinii Wód Polskich dokładają wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszystkie interesujące dzwoniących kwestie.

Liczba wyświetleń: 147