Warszawa infolinia | Telefon, kontakt, numer, adres, dane kontaktowe


Warszawa infolinia


Kategoria: urzędy

Skorzystaj z telefonicznej infolinii Warszawa. Miejskie Centrum. Kontakt dla mieszkańców Warszawy. Całodobowa Infolinia Warszawa dostępna pod numerem (22) 19115.

Infolinia Warszawa — kontakt

Telefoniczna infolinia miasta Warszawa została stworzona dla mieszkańców w celu ułatwienia. Linia łączy Urząd miasta stołecznego Warszaw, wszystkie urzędu dzielnic i inne jednostki administracyjne. Warwo wiedzieć, że kontakt telefoniczny z infolinią jest możliwy całodobowo

Warszawa telefon: (22) 19115

Mieszkańcy miasta mogą korzystać z Warszawa infolinia 24/7. Numer został uruchomiony, aby urzędnicy mogli w łatwy sposób kontaktować się z urzędnikami.

Miejskie Centrum Kontaktu Warszawa 19115

Infolinia Warszawa jest dostępna całodobowo, zainteresowani mogą uzyskać wszelkie informacje dotyczące między innymi komunikacji miejskiej, utrudnień w ruchu czy innych. Mieszkańcy na infolinii Warszawy mogą zgłosić problemy, których rozwiązanie może przyczynić się dobru ogółu. Zaletą Infolinii Warszawa jest jej całodobowa dostępność. Numer jest obsługiwany przez konsultantów telefonicznych.

Dodatkowo kontakt możliwy poprzez czat online, ale również mailowo. Wiadomości i zgłoszenia należy kierować na adres [email protected]

Liczba wyświetleń: 1620