Wakacje kredytowe infolinia | Pomoc przy składaniu wniosku, telefon


Wakacje kredytowe infolinia Rzecznika Finansowego


Kategoria: urzędy

Uzyskaj bezpłatną pomoc Rzecznika Finansowego na infolinii w sprawie Wakacji Kredytowych. Wakacje Kredytowe infolinia, pomoc w uzupełnieniu dokumentów.

Ciągle rosnąca inflacja ma duży wpływ na raty kredytów hipotecznych mieszkańców kraju. W niektórych przypadkach osoby, które zdecydowały się skorzystać z oferty na kredyt ze zmienną stopą procentową, opłacają nawet dwa razy większe raty niż w momencie podpisania umowy z bankiem.

Istnieje wiele sytuacji w których kredytobiorców nie stać na dalsze spłacanie kredytu. W związku z tym Polski Rząd zaproponował plan mający na celu ulżenie kredytobiorcom o nazwie Wakacje Kredytowe. Do kogo skierowany jest program? Wakacje kredytowe przeznaczone są dla osób z kredytem hipotecznym w złotówkach na własne cele mieszkaniowe. W uproszczeniu można stwierdzić, iż wakacje kredytowe polegają na odroczeniu spłaty raty do łącznie 8 miesięcy. Aby skorzystać z tej możliwości, należy złożyć wniosek o wakacje kredytowe.

Wakacje Kredytowe infolinia

Program Wakacje Kredytowe wywołuje wiele pytań wśród kredytobiorców dotyczących między innymi tego jak wypełnić potrzebne dokumenty czy jak złożyć wniosek o Wakacje Kredytowe. W odpowiedzi na te sytuacje Rzecznik Finansowy uruchomił specjalną infolinię. Wraz z 28 lipca 2022 roku infolinia w sprawie Wakacji Kredytowych została uruchomiona. Telefoniczna infolinia Wakacji Kredytowych jest obsługiwana przez ekspertów wyspecjalizowanych w zakresie programu.

Wakacje Kredytowe telefon: 22 333 73 35

Wakacje Kredytowe infolinia to usługa dostępna pod numerem 22 333 73 35. Kontakt w dniach od 28 lipca do 4 sierpnia będzie możliwy do uzyskania od 9:00 do 14:00. Następnie po 4 sierpnia, konsultanci telefoniczni będą obsługiwali infolinię Wakacji Kredytowych w godzinach 9:00-12:00.

Jeżeli numer infolinii Wakacji Kredytowych jest zajęty, można skorzystać z poczty elektronicznej. Niewiele osób wie, iż Wakacje Kredytowe infolinia działa również jako mail. Na podany adres poczty elektronicznej można skierować wszystkie zapytania.

E-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 53