VOX FM infolinia | Kontakt, telefon, adres, e-mail, dane kontaktowe


VOX FM infolinia


Kategoria: media

VOX FM kontakt telefonicznie i mailowo. Uzyskaj aktualny numer telefonu VOX FM. VOX FM infolinia dostępna w godzinach pracy radia. Numer do VOX FM.

VOX FM kontakt

VOX FM — ponadregionalna stacja radiowa należąca do Grupy Radiowej Time. Siedziba rozgłośni znajduje się na ul. Jubilerskiej 10 Warszawie. Radio VOX FM ma 19 stacji w całej Polsce.

Infolinia VOX FM

Numer do VOX FM online jest dostępny w wybranych godzinach. Aby zadzwonić do studia VOX FM, należy wybrać numer 609 869 869. Chcąc powiedzieć co się dzieje w mieście, kogoś pozdrowić, lub przekazać informacje o korkach warto zadzwonić pod numer infolinii VOX FM.

VOX FM online

Radio VOX FM dostępne jest również przez internet na stronie voxfm.pl. VOX FM online oferuje przesłuchanie piosenek, które aktualnie lecą, jak i tych, które były wcześniej. Na stronie można również przeczytać parę artykułów związanych ze światem muzycznym, lub przejrzeć wiadomości.

Numer telefonu do VOX FM

Numer telefonu VOX FM można użyć do kontaktu ze spikerem. Aby skontaktować się z biurem radia VOX FM, wystarczy zadzwonić pod numer: (22) 516 45 00. Kontakt VOX FM dla prasy odbywa się mailowo na adres: [email protected].

Radio VOX FM numer telefonu: 609 869 869

Liczba wyświetleń: 4249