Rakuten Viki infolinia | Kontakt, telefon, numer, pomoc telefoniczna


Rakuten Viki infolinia


Kategoria: media

Rakuten Viki kontakt dla klientów. Dostępne wsparcie Rakuten Viki w przypadku wystąpienia problemów. Infolinia Viki w formie mailowej i online.

Rakuten Viki kontakt

Rakuten Viki TV jest serwisem streamingowym VOD, co oznacza, że oferuje treści na żądanie. Jak to działa? Otóż usługa nie jest oparta na modelu subskrypcji, ale działa mniej więcej jak wypożyczalnia. Można w niej oglądać różnego rodzaju filmy, seriale i programy stworzone specjalnie dla Rakuten Viki.

Jedną z realizowanych przez Rakuten Viki form kontaktu jest formularz kontaktowy. WYpełniając dane kontaktowe oraz szczegóły dotyczące występującego problem, można liczyć na szybką pomoc konsultantów. Rakuten Viki kontakt poprzez formularz obsługuje jedynie w godzinach pracy obsługi klienta. 

Infolinia Rakuten Viki

W związku z posiadaniem klientów z całego świata infolinia Rakuten Viki nie jest dostępna. Oczywiście wynika to z bariery językowej. Z tego względu Rakuten Viki infolinia nie jest dostępna przez telefon. Mimo to istnieje alternatywna forma infolinii. Bezpośredni kontakt można uzyskać online poprzez czat. Początkowo na zapytania klienta odpowiedzi przesyła bot, jeżeli temat nie jest odpowiednio wyczerpany, obsługą klienta zajmuje się konsultant Rakuten Viki

Liczba wyświetleń: 330