Urząd Transportu Kolejowego infolinia UTK | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Urząd Transportu Kolejowego UTK infolinia


Kategoria: urzędy

Telefoniczna infolinia UTK dla pasażerów jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:15-16:15. Urząd Transportu Kolejowego kontakt telefoniczny oraz mailowy na stronie.

Urząd Transportu Kolejowego kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Transportu Kolejowego, zaleca się skorzystanie ze strony infolinii, gdzie opisano wszystkie możliwości kontaktu wraz z potrzebnymi danymi kontaktowymi.

Urząd Transportu Kolejowego kontakt z interesantami realizuje telefonicznie pod numerem 22 749 14 00. Zapytania można także kierować na adres poczty elektronicznej UTK [email protected]. Podany telefon UTK jest odbierany w godzinach 8:15-16:15 od poniedziałku do piątku.

Adres: Aleje Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa

Infolinia Urząd Transportu Kolejowego

Korzystanie z infolinii Urzędu Transportu Kolejowego jest możliwe w godzinach pracy urzędu. Koszty za połączenie z każdym z numerów są zgodne z taryfa operatora.

UTK telefon dla pasażerów

Dzwoniąc na infolinie Urzędu Transportu Kolejowego, należy pamiętać, że konsultanci telefoniczni udzielają informacji na tematy związane z działaniami urzędu. Infolinia Urząd Transportu Kolejowego działa pod numerem 22 460 40 80. Dodatkowo pasażerowie mogą skorzystać z czatu online z konsultantem UTK. Taka możliwość dostępna jest od 12:00 do 16:00.

E-mail: [email protected] 

Liczba wyświetleń: 902