Urząd Pracy infolinia | Telefon, kontakt, numer, adres, dane kontaktowe


Urząd Pracy infolinia


Kategoria: urzędy

Infolinia telefoniczna Urzędów Pracy w Polsce. Infolinia dla pracodawców oraz poszukujących pracy. Kontakt z infolinią urzędów pracy możliwy pod numerem 19 524.

Urząd pracy telefon

Kontakt telefoniczny z urzędem pracy może okazać się pomocny zarówno dla pracodawców jak i poszukujących posady. Dzwoniąc na numer urzędu pracy, można uzyskać informacje o aktualnie organizowanych szkoleniach czy kursach. Pracodawcy, wybierając podany numer infolinii telefonicznej urzędu pracy, mogą zyskać konkretne informacje dotyczące między innymi dofinansowań.

Kontakt Urząd Pracy

Kontakt z Urzędami Pracy jest możliwy na dwa sposoby. Chcąc skontaktować się bezpośrednio z danym urzędem, konieczne będzie wyszukanie takich danych kontaktowych. Kontakt telefoniczny z wybranym wojewódzkim lub powiatowym urzędem pracy można uzyskać po wyszukaniu odpowiednich danych na stronie.

Dostępna jest Zielona Linia. Jest to infolinia urzędu pracy. Linia udostępnia informacje dotyczące dostępnych form pomocy. Dzwoniąc na podany numer infolinii, można zyskać również darmowe porady telefoniczne.

Telefon: 19524

Koszt za połączenie z Zieloną Linią jest zgodny z cennikiem operatora. Numer do Urzędu Pracy poprzez Zieloną Linie jest wygodnym sposobem na otrzymanie potrzebnej pomocy pracowników infolinii. Warto pamiętać numer telefonu do urzędu pracy nie jest taki samy w każdym mieście. Aby uzyskać numer do wybranego PUP lub WUP na terenie Polski można skontaktować się z infolinią a połączenie zostanie przekierowane.

Liczba wyświetleń: 919