Urząd Ochrony Danych Osobowych infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres


Urząd Ochrony Danych Osobowych infolinia


Kategoria: urzędy

Aktualne dane kontaktowe Urzędu Ochrony Danych Osobowych dostępne na stronie infolinii. Infolinia UODO dostępna telefonicznie pod numerem kontaktowym 606 950 000.

Urząd Ochrony Danych Osobowych kontakt

Kontakt do Urzędu Ochrony Danych Osobowych można znaleźć na stronie infolinii. Warto skoryztsać z podanych informacji chcąc uzyskać aktualne dane kontaktowe UODO. Urząd Ochrony Danych Osobowych realizuje kontakt telefonicznie oraz mailowo. Możliwe są również osobiste wizyty w urzędzie dla zainteresowanych.

Telefon UODO: 22 531 03 00
Adres: ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa
E-mail: [email protected]

Urząd Ochrony Danych osobowych funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00. Dla klientów potrzebujących skorzystać z elektronicznej skrzynki podawczej pod adresem /UODO/SkrytkaESP.

Urząd Ochrony Danych Osobowych telefon

Kontakt telefoniczny z Urzędem Ochrony Danych Osobowych możliwy jest nie tylko poprzez podany numer bezpośrednio do sekretariatu. Dostępna jest także kontaktowa infolinia UODO. Wszelkie pytania dotyczące zagadnień związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych można kierować na infolinię Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

UODO infolinia: 606 950 000

Ochrona danych osobowych infolinia

Telefoniczna infolinia w sprawie ochrony danych osobowych jest obsługiwana przez pracowników Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Ochrona danych osobowych infolinia - 606 950 000. Na infolinii można uzyskać wszelkie informacje dotyczące wątpliwości związanych z ochroną i przetwarzaniem danych osobowych. Warto skorzystać z infolinii w celu uzyskania dodatkowych informacji od ekspertów telefonicznych.

Liczba wyświetleń: 1500