Urząd Celny infolinia | Telefon, kontakt, adres, numer, dane kontaktowe


Urząd Celny infolinia


Kategoria: urzędy

Aktualne informacje dotyczące działania służby celnej i cła dostępne są na infolinii Urzędu Celnego. Uzyskaj pomoc telefoniczną na infolinii Urzędu Celnego. Informacja Służby Celnej.

Urząd Celny telefon

Telefoniczna rozmowa z pracownikiem Urzędu Celnego jest możliwa dzięki infolinii. Warto skorzystać z podanego numeru telefonu. Każdy telefon infolinii działa w tych samych godzinach.

Numer: 801 055 055 (z telefonów stacjonarnych)
Numer: +48 22 330 03 30 (z telefonów komórkowych oraz zza granicy)

Infolinia Urząd Celny

Infolinia telefoniczna Urzędu Celnego pozwala zainteresowanym uzyskać aktualne informacje dotyczące przepisów celnych. W przypadku zmian w prawie celnym, pracownicy infolinii udzielają informacji dotyczących modyfikacji obowiązujących ustaw i zarządzeń. Konsultanci na infolinii Urzędu Celnego przekazują informacje dotyczące podatku akcyzowego. Wybierając numer infolinii Urzędu Celnego, można zapoznać się ze szczegółami prawa związanego z importem towarów zza granicy.

Infolinia telefoniczna Urzędu Celnego działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Wyjątek stanowią dni ustawowo wolne od pracy. Całodobowa infolinia Urzędu Celnego jest realizowana przez automatyczną informację dla dzwoniących InfoSC.

Urząd Celny Kontakt

Z Urzędem Celnym można skontaktować się nie tylko poprzez infolinie. Wszelkie pytania mogą być przesyłane na adres poczty elektronicznej Urzędu.

E-mail: [email protected]

Adres Urząd Celny

Izba Celna w Katowicach, Wydział Centrum Informacji Służby Celnej
43-400 Cieszyn, ul. Bielska 47a

Na podany adres można przesyłać korespondencję pocztową.

Liczba wyświetleń: 1825