Unity Line infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Unity Line infolinia


Kategoria: transport

Unity Line kontakt dla pasażerów jest dostępny na stronie infolinii. Skorzystaj z pomocy telefonicznej konsultantów na infolinii Unity Line. Aktualny telefon Unity Line ☎.

Unity Line kontakt

Unity Line to przewoźnik promowy realizujący połączenia ze Świnoujścia. Kontakt Unity Line jest możliwy telefonicznie, a także mailowo. Poza telefoniczną infolinią dla pasażerów dostępny jest także kontakt z każdym z działów Unity Line.

Adres: Plac Rodła 8, 70-419 Szczecin

Unity Line kontakt w sprawach związanych z rezerwacjami realizuje przez telefon 91 88 02 909 oraz z wykorzystaniem poczty elektronicznej [email protected].

Biuro podróży Unity Line kontakt

Osoby zainteresowane wybraniem się w podróż wraz z Unity Line mogą uzyskać aktualną ofertę biura przez telefon, mail lub online. 

Telefon: 91 35 95 400
E-mail: [email protected] 

Unity Line infolinia

Infolinie Unity Line obsługują konsultanci telefoniczni z działu obsługi pasażerów. Unity Line infolinia działa pod numerem 91 35 95 795. Warto pamiętać, że telefoniczna infolinia Unity Line działa w wybranych godzinach. Poza kontaktem telefonicznym możliwa jest także rozmowa z konsultantem drogą mailową. Wiadomości należy kierować na adres [email protected].

Unity Line telefon: 91 35 95 795

Liczba wyświetleń: 1495