Too Good To Go infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Too Good To Go infolinia


Kategoria: technologia

Kontakt z obsługą klienta Too Good To Go możliwy jest poprzez infolinie. Skontaktuj się z TGTG. Skontaktuj się z Too Good To Go w przypadku problemów z aplikacją lub uratowanym jedzeniem.

Too Good To Go kontakt

Aplikacja Too Good To Go jest sposobem na zmniejszenie marnowania jedzenia. W aplikacji można zakupić produkty lub gotowe dania, które nie zostały sprzedane. Paczki pozostają niespodzianką dla kupujących. Jednak przed zakupem sprzedający informuje o rozmiarze paczki oraz jej orientacyjnej zawartości. W przypadku gdy zawartość paczki nie jest zgodna z opisem lub jej rzeczywista wartość nie jest odpowiednio wysoka, warto skontaktować się obsługą aplikacji Too Good To Go.

Kontakt Too Good To Go jest realizowany głównie przez aplikacje. Dostępny jest także formularz kontaktowy, z którego mogą korzystać nie tylko kupujący, ale także właściciele restauracji czy innych sklepów.

Chcąc skontaktować się z Too Good To Go w sprawie danych przetwarzanych podczas odpowiadania na zapytanie wysłane formularzem można skorzystać z poczty elektronicznej. Kontakt jednak dotyczy jedynie prywatności użytkowników.

E-mail: [email protected] 

Infolinia Too Good To Go

Aktualnie telefoniczna infolinia Too Good To Go nie jest dostępna. Jedynym sposobem na uzyskanie wsparcia jest skorzystanie z supportu w aplikacji. W przypadku gdy infolinia Too Good To Go zostanie uruchomiona w języku polskim, na stronie informacje zostaną zaktualizowane. Kontakt TGTG przez telefon nie jest możliwy w języku polskim jednak firma Too Good To Go ApS obsługująca aplikacje posiada telefon kontaktowy. Warto jednak wiedzieć, że połączenie jest możliwe jedynie w języku duńskim.

Too Good To Go ApS telefon: 30 26 02 94

Liczba wyświetleń: 3491