TomTom infolinia | Kontakt, telefon, adres, numer, dane kontaktowe


TomTom infolinia


Kategoria: technologia

Kontakt z TomTom możliwy dzięki infolinii pod numerem telefonu lub mailowo. Dostępny czat na żywo z konsultantem Biura Obsługi Klienta TomTom. Infolinia TomTom obsługiwana w godzinach pracy BOK.

TomTom kontakt

TomTom jest firmą zajmująca się produkcją oraz wdrażaniem na rynek międzynarodowy systemów nawigacji GPS. TomTom to spółka z holenderskimi korzeniami.

Aby uzyskać pomoc techniczną konsultantów TomTom, zaleca się skorzystanie z dostępnego na stronie czatu online. Wystarczy wybrać widniejący w prawym dolnym rogu czerwony przycisk. Po zalogowaniu na czacie zamiast robota znajduje się ekspert TomTom. konsultant dostępny na czacie w wybranych godzinach.

Infolinia TomTom

Telefon: ...

Infolinia telefoniczna z TomTom nie jest realizowana. Jedyny sposób na uzyskanie pomocy to skorzystanie z poczty elektronicznej.

E-mail: [email protected]

Problemy związane z polityką prywatności TomTom można rozwiązać, wysyłając wiadomość na podany adres e-mail.

TomTom pomoc techniczna

Wsparcie TomTom można uzyskać, korzystając z udostępnionych już na stronie instrukcji lub umieszczonych na kanale YouTube TomTom filmików instruktażowych. Jeżeli takie rozwiązanie okaże się niewystarczające, każdy klient TomTom może udostępnić na stronie forum TomTom. Na pytania umieszczone na stronie odpowiadają inni użytkownicy, którzy spotkali się z podobnym problemem.

Liczba wyświetleń: 23225