T2C International LLC infolinia | Telefon, kontakt, numer, adres, dane kontaktowe


T2C International LLC infolinia


Kategoria: inne

Infolinia dla pokrzywdzonych przez firmę T2C International LLC. Uzyskaj wsparcie telefoniczne na infolinii T2C International LLC infolinia. Kontakt ze specjalistą na stronie infolinii.

T2C International LLC kontakt

Na czym polega problem konsumentów, którzy skorzystali z oferty firmy T2C International LLC  przedstawionej na infolinii telefonicznej? Konsultanci telefoniczni infolinii T2C International LLC dzwoniąc do nieświadomych konsumentów, informowali o wygraniu konkursu, w którym główną nagrodą miała być luksusowa bielizna. Wiele osób chcących uzyskać wygraną podało dane kontaktowe konsultantowi infolinii T2C International LLC. Według zapowiedzi doradcy telefonicznego jedyny koszt ponoszony przez 'zwycięzcę' miał wiązać się z wysyłką przedmiotu. Niestety wraz z bielizną w paczce znajduje się umowa, z której można wywnioskować zapowiedź przesłania kolejnych paczek na podany poprzednio adres. Znaczącą jednak różnicą był obowiązek opłacenia każdej kolejnej przesyłki. Po jakimś czasie wielu konsumentów otrzymało wezwanie do zapłaty. Chcąc odstąpić od kontraktu, abonenci mieli wysłać odstąpienie od umowy na podany poniżej adres.

W umowie podano numer infolinii T2C International LLC. Połączenia pod numerem 22 100 40 77 w godzinach od 8:00 do 16:00 w dni robocze.

Telefon: 22 100 40 77

Infolinia dla abonentów T2C International LLC 

Osoby, które otrzymały wezwanie do zapłaty, powinny skontaktować się z prawnikiem. Warto skorzystać z darmowej porady prawnej dostępnej na infolinii. Kontakt z prawnikiem można uzyskać dzięki infolinii.

Adres T2C International LLC 

Dokładny adres T2C International LLC nie jest aktualnie znany, jedyne informacje podane do wglądu publicznego to region, w którym firma jest zarejestrowana. T2C International LLC z/s w USA.

Liczba wyświetleń: 516