StenaLine infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


StenaLine infolinia


Kategoria: transport

Skontaktuj się z obsługą klienta StenaLine. Aktualny kontakt StenaLine dostępny na stronie. StenaLine telefon BOK dla zainteresowanych. Telefoniczna infolinia StenaLine.

StenaLine kontakt

StenaLine jest koncernem promowym realizującym połączenia między Polską a Szwecją. Kontakt StenaLine jest możliwy przez telefon dzięki infolinii, ale także online. Terminal StenaLine jest zlokalizowany w Gdańsku. Pod podanym adresem odbywa się także sprzedaż imprez turystycznych. Aby skontaktować się ze StenaLine, zaleca się skorzystanie z infolinii przewoźnika. Warto wiedzieć, że StenaLine kontakt jest możliwy również mailowo. Zapytania można kierować na adres mailowy Biura Obsługi Klienta StenaLine.

E-mail: [email protected] 
Adres: ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 60, 81-156 Gdynia

Infolinia StenaLine

Kontakt telefoniczny StenaLine jest realizowany przez konsultantów Biura Obsługi Klienta. StenaLine telefon jest odbierany jedynie w wybranych godzinach. Aktualnie StenaLine infolinia działa pod numerem +48 586 609 200. Połączenie z podanym numerem infolinii jest płatne, zgodnie z taryfą operatora.

StenaLine telefon: +48 586 609 200

Dodatkowo infolinia StenaLine działa także w formie czatu online z chat botem.

Godziny otwarcia StenaLine — terminal, BOK

Terminal StenaLine jest czynny w czasie odpraw. Więcej informacji na ten temat można uzyskać, dzwoniąc na infolinie StenaLine. W podanych godzinach dostępne jest Call Center obsługiwane przez konsultantów telefonicznych.

poniedziałek 9:00-17:00
wtorek-czwartek 9:00-19:00
piątek 9:00-17:00
sobota 9:00-15:00

Liczba wyświetleń: 3529