STARZ infolinia | Kontakt, telefon, adres, wsparcie klienta


STARZ infolinia


Kategoria: media

Bezpośredni kontakt STARZ obsługa klienta poprzez stronę internetową. Infolinia STARZ dla użytkowników i zainteresowanych. Pomoc techniczna STARZ dzięki infolinii.

STARZ kontakt

STARZ Polska nie zostało jeszcze oficjalnie uruchomione, ale to nie problem! Ze STARZ kontakt możliwy jest telefonicznie i za pośrednictwem poczty elektronicznej. Po zalogowaniu się na swoje konto użytkownika można skorzystać z funkcji czatu online lub wypełnić formularz kontaktowy. Aby kontakt ze STARZ mógł zostać zrealizowany, należy podać imię oraz adres poczty elektroniczny na które ma zostać przesłana odpowiedź. Oczywiście konieczne jest sformułowanie pytania do Biura Obsługi Klienta STARZ. 

Infolinia STARZ

Telefoniczna obsługa klienta STARZ prowadzona jest poprzez infolinie. Należy wiedzieć, że konsultanci dostępni są jedynie w wybranych godzinach. STARZ infolinie nie funkcjonuje całodobowo. Z tego względu zaleca się uzyskać informacje na temat godzin pracy. Infolinia STARZ funkcjonuje pod numerem (970) 438 2789, zaleca się korzystać z niej w nagłych przypadkach które wymagają natychmiastowej interwencji oraz pomocy technicznej.

STARZ telefon: (970) 438 2789

Liczba wyświetleń: 202